Pronájem sálů

Opravené historické sály budou po dokončení všech prací přístupné veřejnosti při pravidelných komentovaných prohlídkách. Sály si rovněž bude možné pronajmout. Uspořádat zde bude možné například konferenci, hudební vystoupení či jinou společenskou nebo kulturní akci.

Nabízíme pronájem unikátních secesních prostor Fantovy budovy, které vás i vaše hosty oslní svou výjimečnou atmosférou. Reprezentativní prostory přímo v centru Prahy s výbornou dostupností jsou skvělou volbou pro vaši slavnostní událost. Jsme připraveni vyjít vám maximálně vstříc a splnit všechny vaše požadavky. K dispozici jsou nejen skvostné secesní sály, ale také potřebné zázemí a technika.

Fantův sál

Fantův sál je nejvariabilnějším společenským prostorem v zrekonstruované části Fantovy budovy. Jeho prostorové uspořádání se dokáže přizpůsobit v návaznosti na charakter akce, která se zde bude konat. Je vhodný zejména pro galavečery, plesy, módní přehlídky, konference, kongresy, koncerty, autorská čtení, charitativní akce, firemní nebo vánoční večírky a další slavnostní události. 

  • Plocha sálu 356 m
  • Výška sálu 14,2 m
  • Maximální kapacita je 250 míst k sezení, celková kapacita 280 osob
     

Součástí sálu je mobilní pódium, promítací plátno, profesionální osvětlení s variabilním barevným spektrem (nastavení a obsluha barevného spektra na přání klienta) a akustické závěsy, pro účinkující je připraveno nadstandardní zázemí.

Více prostoru a naprostý komfort nabízí možnost propojení Fantova sálu se sousedním Foyer Café. Tímto spojením vznikne zajímavě řešený prostor o celkové výměře 564 m2 a kapacitou až 355 osob. Foyer Café poskytne Vašim hostům elegantní místo pro číši vína, koktejl, raut, recepci či tiskovou konferenci s možností cateringu.

Fantův sál

Možnosti uspořádání sálu 

Klasické uspořádání Taneční uspořádání

Salónek

Salónek nabízí pocit výjimečnosti a naprostého soukromí. Mimořádný prostor s intimní atmosférou pro vaše schůzky. Místnosti vévodí mramorový konferenční stůl pro 10 až 12 osob, který společně s akustickými závěsy a možností promítání vytváří atraktivní prostředí pro vaše uzavřená jednání. Salónek disponuje luxusní kuchyňkou a vlastní toaletou.

  • Plocha salónku 44 m2
  • Maximální kapacita je 12 míst k sezení, celková kapacita 20 osob

Sloupový sál

Tento prostor je skutečným klenotem české secesní architektury. Dokazuje to např. bohatá štuková výzdoba a zachovalé barevné vitráže se secesním motivem. Prostor je rozdělen čtyřmi masivními pilíři na devět klenebních polí s původní keramickou mozaikou z rakovnické Šamotky z let 1902 a 1903 a je vybaven pohodlnými gauči a stolečky, které citlivě dotvářejí komorní atmosféru místnosti. V centrální části sálu posezení připomíná staré vagónové sedačky odkazující na zlatou éru historických jídelních vozů.

Sál je vybaven barem a adiotechnikou. Disponuje zázemím a vlastními toaletami.

  • Plocha sálu 400 m
  • Výška sálu 14,2 m

Maximální kapacita je 76 míst k sezení, celková kapacita 300 osob.

Sloupová sál